Zarezerwuj skok

TAKICH WRAŻEŃ NIE MOŻNA ODKŁADAĆ NA PÓŹNIEJ

Zapraszamy na skoki w tandemie!

Jest to niepowtarzalna okazja, aby:

  • wyskoczyć ze sprawnego samolotu,
  • rozpędzić się do 200 km/h ,
  • po czym otworzyć spadochron,
  • i po ok. 10-minutowym locie pod czaszą,
  • bezpiecznie wylądować na naszym Białostockim lotnisku Krywlany

 

Co to jest skok w tandemie?

Skok w tandemie polega na przypięciu się do instruktora i skoczeniu razem z nim. To on zadba o bezpieczeństwo i dostarczenie niezapomnianych wrażeń. Pasażerowi pozostaje cieszyć się prędkością.

Kto może skoczyć?

Każdy. Niepotrzebne są żadne badania lekarskie. Pasażer przed skokiem podpisuje jedynie oświadczenie, że jego stan zdrowia pozwala na skok. Jedyne przeciwwskazania to poważne choroby układu krążenia (serca, wysokie nadciśnienie), oddechowego, nerwowego (padaczka). Limit wagowy to 95 kg max i wzrost minimum. 140 cm. W razie wątpliwości prosimy o konsultacje ze swoim lekarzem.

Czy musze przejść jakiś kurs?

Niepotrzebny jest żaden kurs. Na lotnisko należy przybyć ok. pół godziny przed umówionym skokiem. Krótkie szkolenie zajmie ok 15. minut. Większością rzeczy i tak zajmie się instruktor.

Czy to bezpieczne?

Skaczemy na najlepszym sprzęcie. O bezpieczeństwo, oprócz doświadczonych instruktorów, dba też automat spadochronowy, komputer przeliczający co ułamek sekundy wysokość i prędkość, który otworzy spadochron, jeśli nie zrobi tego instruktor.

Kiedy mogę skoczyć?

Skaczemy od kwietnia do października.
W większość poniedziałków, śród, piątków, sobót i niedziel.
Niestety, dużo zależy od pogody, ale uwierzcie, choć w deszczu można skakać, to żadna przyjemność. Chyba że komuś zależy na peelingu (krople deszczu przy takiej prędkości 200 km/h tak właśnie działają).

Opcja filmowania!

Dla chętnych istnieje możliwość nagrania filmu ze skoku i zrobienia zdjęć z wiatrem we włosach. Operator kamery i aparatu fotograficznego spada 1 metr naprzeciwko i wszystko rejestruje. Ze skoku przygotowuje montaż z dynamiczną muzyką.

Ile kosztuje skok w tandemie?

1049zł – Skok
300zł – Nagranie + zdjęcia

Odważysz się skoczyć?

Zadzwoń już dziś i umów się na skok !