o Nas

Poniżej Znajdziesz Wszystko o Nas!

Sekcja Spadochronowa Aeroklubu Białostockiego

skok ze spadochronemWitamy w jedynej na Podlasiu strefie spadochronowej, położonej w granicach miasta Białystok –przy lotnisku białostockiego aeroklubu, w otulinie pięknych, zielonych lasów, z wygodnym i szybkim dojazdem z każdego punktu w mieście.

Sekcję Spadochronową Aeroklubu Białostockiego tworzy zgrany zespół indywidualistów, których łączy wspólna pasja. Pasja do przekraczania granic, do niekonwencjonalnego sposobu na życie. Razem z nami wykonasz swój pierwszy skok tandemowy lub zrobisz kurs spadochronowy i zostaniesz licencjonowanym skoczkiem.

O Twoje bezpieczeństwo w powietrzu zadbają godni zaufania, doświadczeni piloci tandemowi i instruktorzy static line i AFF: Czarek Subieta, Sławek Sieńczuk, Grzesiek Szusta i Andrzej Manowski, a także Jurek Sacharczuk –tandem pilot i Robert Łuckiewicz –instruktor static line. Mają wieloletnią praktykę i rzesze wyszkolonych skoczków na koncie, to prawdziwi twardziele, z którymi zapomnisz o strachu.

Do nieba wynoszą nas bezkompromisowi, doskonale wyszkoleni, najlepsi z najlepszych piloci: Karol Borys, Piotrek Snopko, Michał Wróblewski, Michał Poniatowski.

A na ziemi dbają o skoczków niezawodni certyfikowani układacze spadochronów. Spadochrony układają tak, że „mucha nie siada”: Bartek Janicki, Rafał Baranowski i Piotrek Przeździecki.

Radością i niepowtarzalnymi emocjami towarzyszącymi skokowi ze spadochronem możesz się potem dzielić ze znajomymi dzięki zdjęciom i profesjonalnie nagranym, wyrywającym z butów filmom. Nasi kamerzyści to: Karolina Sacharczuk, Rafał Baranowski, Bartek Janicki.

Manifest w składzie: Kasia Szwarc – wspiera działania strefy od strony biurowej i organizacyjnej.

No i mamy też speca od „kanap” (takie fiku-miku na dwóch i więcej spadochronach): Artura Kwiatkowskiego.

Nad całością czuwa zawsze czujny, zwarty i gotowy Szef wszystkich szefów -Mariusz Guzowski.

A po całym dniu w powietrzu na ziemi czeka na Was ognisko, grill, muzyka -relaks w doborowym towarzystwie czy wspólne wypady na loty w tunelu aerodynamicznym. Przyjdź sam, z dziewczyną, z dziećmi, przyprowadź teściową, znajomych… Przyjedź autem, autobusem, rowerem.

Spędź z nami chwilę lub zostań na dłużej, bo ten sport to miłość na całe życie!

Zadzwoń już dziś i umów się na skok !