You are here:

.Zapraszamy na szkolenia.

Zapraszamy na szkolenia

ZAPRASZAMY NA SZKOLENIA i SKOKI SPADOCHRONOWE Sekcja spadochronowa Aeroklubu Białostockiego ZAPRASZA wszystkich chętnych na szkolenia spadochronowe, które organizujemy metoda Static Line oraz metodą AFF.   Kursy spadochronowe odbywają się w trybie ciągłym, także masz pewność, że przystąpisz...

Więcej..

.Skoki tandemowe.

Skoki tandemowe

SKOKI TANDEMOWE Sekcja spadochronowa ZAPRASZA na skoki tandemowe gdyż jest to niepowtarzalna okazja, aby: wyskoczyć ze sprawnego samolotu, rozpędzić się do 200 km/h , po czym otworzyć spadochron, i po ok. 10-minutowym locie pod czaszą, bezpiecznie wylądować na naszym Białostockim lotnisku Krywlany Skok...

Więcej..

Regulamin Skoków

Drukuj PDF

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem wykonywania skoków Sekcji Spadochronowej Aeroklubu Białostockiego - LINK

Składki Członkowskie 2015

Drukuj PDF

W dniu 15.01.2015 r. Zarząd Aeroklubu Białostockiego uchwałą numer 3/2015 ustalił wysokość składek członkowskich na bieżący rok.

Więcej…

Warunki korzystania ze strony Sekcji Spadochronowej Aeroklubu Białostockiego

Drukuj PDF
  1. Użytkowanie strony jest bezpłatne.
  2. Użytkowanie forum reguluje oddzielny REGULAMIN
  3. Zamieszczać artykuły, pozycje w kalendarzu, wysyłać zbiorcze listy z powiadomieniami (newsletters) mogą tylko uprawnieni użytkownicy.

Więcej…

EGZAMINY KWT 2015 r

Informuję, że jest już dostępna aplikacja do EGZAMINÓW KWT  2015. Sposób zdawania egzaminów jest taki sam jak w roku ubiegłym. Czyli po wykupieniu sesji przystępujemy do zaliczania testu KWT w 3 próbach.

Do wykupienia egzaminu wymagane jest posiadanie w e-chronometrażu zaksięgownej kwoty wystarczającej na zakup egzaminu.

 

Opłata za egzaminy KWT dla członków AB – 20 zł. a dla członków spoza AB - 40 zł. Osoby zainteresowanie egzaminami KWT, mogą zgłosić się do mnie tel.  514 601 409  lub na e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .Opłatę za egzamin KWT należy wpłacić na konto Aeroklubu Białostockiego.

 

 

Więcej…

Copyright © Sekcja Spadochronowa-Aeroklub Białostocki - SKOKI SPADOCHRONOWE, SZKOLENIA, TANDEMY 2015

Template by Joomla Themes & Projektowanie stron internetowych.